REZULTATSKO MEŠAN KONEC TEDNA

Pretekli konec tedna je bil ponovno zelo pester za mlajše selekcije Rudarja.

Cicibani U8 so se z odlično igro predstavili na turnirju v Domžalah in pokazali nekaj lepih potez ter pravi moštveni duh.

Cicibani U10 so doma gostili Arne Tabor 69 in na štirih medsebojnih tekmah dosegli tri zmage.

Zapisnik tekme na tej povezavi:

Srečanje mlajših dečkev U12 proti Krimu je bilo prestavljeno na 23. april. Kljub temu je Rudar na lestvici ostal na tretjem mestu.

Mlajši dečki U13 so v okviru 1. lige gostovali pri Olimpiji in po kopici čudnih sodniških odločitev visoko izgubili (6:1), potem ko so velik del drugega polčasa odigrali z igralcem manj.

Starejši dečki U15 so v okviru 2. MNZ lige gostili ljubljansko Svobodo in osvojili drugič zapored osvojili vse tri točke (4:2). Še vedno so dve točki oddaljeni od mesta, ki bo ob koncu sezone zagotovo dovolj za preboj v višji rang.

Kadeti U17 so gostovali pri ekipi Laby's Mengo in vpisali tesen poraz (2:1) ter ob gneči v zgornji polovici lestvice padli na sedmo mesto.

Mladinci U19 so gostovali pri isti ekipi kot kadeti in zabeležili prepričljiv poraz (5:0), tri gole so prejeli v zadnjih desetih minutah. Na lestvici so na desetem mestu.

Na skupni lestvici kadeti in mladinci zasedajo osmo mesto.

Tekst: David Buovski